Meist

Hea Valimisvaatluse sõber, tere tulemast meie veebikoju!

Pärnus 2013. aasta augustis asutatud MTÜ Valimisvaatlus on nelja Tartu ülikooli politoloogiaõppe taustaga valimishuvilise sõbra loodud ühendus, mis toob poliitikahuvilistele mahlakamaid seiku olulisematest valimistest nii Eestis kui välismaal.

Ametliku asutamise järel siirdusime esmalt Facebooki keskkonda arvamuslugusid kirjutama ja seejärel õige pea ka Twitterisse säutsuma. Ent midagi jäi nagu vajaka – puudus korralik kodu, kus kirjutatut arhiveerida, hallata, mugavalt tarbida (loe: lugeda) ja ka valimiskalendrit ettepoole sirvida.

Lisaks välisriikides peetud valimiste kajastamisele, oleme aktiivselt panustanud ka Eesti kohalike omavalitsuste volikogude, Euroopa Parlamendi ja riigikogu valimiste analüüsimisele ja kommenteerimisele. Valimisvaatluse kahtlemata üks suuremaid edulugusid on kümnete tuhandete Delfi lugejate kasutatud Valimismootori loomine. Lisaks korraldasime koostöös Euroopa Parlamendi Infobüroo ja Eesti Noorteühenduste Liiduga 2014. aasta Euroopa Parlamendi valimiste eel üle-eestiliselt tuliseid valimisdebatte.

Tänaseks on Valimisvaatlus jõudnud uude arenguetappi. Oleme liikunud mõnusas tempos – mõnikord ägedama hooga, siis jälle vaikselt ja tasahilju, täpselt nii nagu ise tunneme endas jõudu ja huvi olevat, sest head hobi saab ja tulebki teha just nõndamoodi. Kui märkad mõnda viga, siis ära kurjalt sõrmega viibuta ja kõva häält tee. Räägi meiega. Sõbralikult.

Sinu Valimisvaatlus
 
 

Valimisvaatluse asutamiskoosolek (Foto: Anitra)
Valimisvaatluse asutamiskoosolek (Foto: Anitra)

15 Trackbacks & Pingbacks

 1. hydroxychloroquine tab 200mg
 2. does hydroxychloroquine kill roundworms
 3. hydroxychloroquine generic manufacturers
 4. hydroxychloroquine and zinc
 5. side effects of ivermectil tablet
 6. dapoxetine tablets india
 7. clavivermecta 12 mg
 8. can you buy stromectol online uk
 9. nelpa deltasone 20mg
 10. ivermect tablet
 11. stromectol 875 mg lymphatic filariasis
 12. stromectol for wisdom tooth pain
 13. where to buy ivermectin for humans online
 14. how long does ivermectin stay in system
 15. hydroxychloroquine pediatric dose

Comments are closed.